Levné letenky online do celé Evropy i celého Světa Online Vyhledávání letenek

info@hootwe.com

Podmínky webových stránek

Podmínky webu

Provozovatelem webu Hootwe.com a letenky.hootwe.com dále jen („webové stránky“) je Anna Nicole Kučerová IČO: 72598948.

Portál Hootwe.com slouží ke zveřejnění tipů na levné letenky a jako vyhledávač letenek do celého světa a dalších souvisejících služeb. Provozovatel webových stránek Hootwe.com a letenky.hootwe.com není prodejcem daných nabídek. Veškeré prodeje uskutečněné na základě tipů na tomto portále probíhají mezi návštěvníkem stránek Hootwe.com a přímým prodejcem dané služby.

Tipy zveřejňované na portálu Hootwe.com nejsou závaznou nabídkou nebo reklamou. Jednotlivé tipy jsou zveřejňovány bez jakékoli záruky platnosti, především starší tipy mohou být neaktuální. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za aktuálnost nabídky třetích stran a za jakýkoli tip na letenku či cestu.

Většina tipů je zveřejňována jako affiliate program. V případě zakoupení letenky nebo další služby prostřednictvím odkazu, získá provozovatel Hootwe.com nebo letenky.hootwe.com z takového prodeje provizi, která umožňuje provoz tohoto portálu. Tuto provizi nikdy nehradí uživatel stránek.

Na webových stránkách Hootwe.com a letenky.hootwe.com jsou pro redakční účely používány fotografie a grafika s možností volného užití pod licencí CC. Používáme fotobanky Pixabay.com , Unsplash.com nebo rubconstock.cz pro účely ilustračních materiálů.

Portál Hootwe.com a letenky.hootwe.com neshromažduje žádná osobní data umožňující identifikovat specifickou osobu. Portál Hootwe.com používá ke statistickým účelům Google analytics a splňuje GDPR a ochranu osobní údajů, které si můžete přečíst zde….

Návštěvníci a uživatelé portálu berou na vědomí, že obsah tohoto portálu je chráněn předpisy na ochranu autorských práv a dalšími předpisy, jimiž se řídí ochrana duševního vlastnictví. Uživatel není oprávněn kopírovat, distribuovat, rozmnožovat, prodávat, měnit, upravovat či přenášet obsah webu nebo do něj jakkoliv zasahovat. Uživatel dále není oprávněn tento používat pro komerční účely nebo obsah webu pro tyto účely jakkoliv zpřístupňovat. Pro využívání obsahu tohoto portálu nesmí uživatel využívat automatizovaných procesů.

Za obsah, který na portál Hootwe.com uživatelé vkládají, jsou vždy plně odpovědni. Zároveň jsou povinni řídit se platnými zákony České republiky. Je zakázáno vkládání příspěvku, které slouží k propagaci služeb a zboží, jejichž reklama je regulována příslušnými předpisy, dále se zakazuje vyzývání k rasové nesnášenlivosti nebo vulgárních příspěvků či obrázků porušujících dobré mravy a zákony.